Yükleniyor...

10-11-12 OCAK 2020 TÜRKİYE WUSHU SANDA & TAOLU ŞAMPİYONASI BURSA ELEMELERİ

10-11-12 OCAK 2020 TÜRKİYE WUSHU SANDA & TAOLU ŞAMPİYONASI BURSA ELEMELERİ SONUÇLARI

  • SANDA SONUÇLARI
  • TAOLU SONUÇLARI
10-11-12 OCAK 2020 TÜRKİYE WUSHU ŞAMPİYONASI BURSA ELEMELERİ SONUÇLARI
SANDA 6-7 YAŞ BAY C GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
25 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. İ.AYBARS ACAR                    1
25 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. BERAT T.YAZAR                    2
SANDA 6-7 YAŞ BAYAN C GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
25 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. IRMAK BİLİCİ                    1
25 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. DERİN N.ŞEN                    2
SANDA 8-9  YAŞ BAY B GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
23 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ARAS KÖSE                    1
23 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. AHMET ABBAS                    2
23 Kg  SABAKİDO GSKD YUSUF KAZANCI                    3
25 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. KERİM DURAN                    1
25 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. BERAT YALVAÇ                    2
25 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK AMİR MEVLÜTOĞLU                    3
28 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. YİĞİT KUTAL                    1
28 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. OSMAN BİROL                    2
31 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. HAKAN ATAŞ                    1
31 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. D.KAYRA AKDEMİR                    2
31 Kg  SABAKİDO GSKD EGE SAYEL                    3
35 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ENESCAN ETLİ                    1
SANDA 8-9  YAŞ BAYAN B GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
23 Kg  SABAKİDO GSKD MİNA KALCAN                    1
25 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD GÖKÇE ŞENGÜR                    1
25 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD PELİNSU ATAGENÇ                    2
25 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. MELEK MEDOLİ                    3
31 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. ELİF POLAT                    1
31 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. BERNA PETEK                    2
31 Kg  SABAKİDO GSKD TÜLİN ŞENGÜN                    3
35 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. YAĞMUR SUÇSUZ                    1
SANDA 10-11 YAŞ BAY A GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
23 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. MİKAİL ABBAS                    1
23 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. UMUT HACIOĞLU                    2
23 Kg  SABAKİDO GSKD ERAY COŞAR                    3
29 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. AHMET EREN ÖZDEMİR                    1
29 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. TAHA EREN KURT                    2
35 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. YUSUF ÇAKAL                    1
35 Kg  SABAKİDO GSKD DENİZ MESUT CABADAĞ                    2
35 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. UMUT EMRE ÜNSAL                    3
35 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. DENİZ SOYDEMİR                    3
41 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD EMRE BÜYÜKGÜLEÇ                    1
41 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. F.MERT ÖZKAN                    2
41 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ALİ BEKTEŞ                    3
41 Kg  SABAKİDO GSKD BİLAL BATIN KAPLAN                    3
+45 Kg  SABAKİDO GSKD KADİR EFE ÜGEER                    1
+45 Kg  SABAKİDO GSKD AHMET AKARSIN                    2
+45 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. EGMEN KARTAL                    3
+45 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. YİĞİT ZEKİ SEVİMOĞLU                    3
SANDA 10-11 YAŞ BAYAN A GRUP MİNİKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
23 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. NİSANUR KOLAYCA                    1
29 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. BELİNAY KAYA                    1
32 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD TUĞBA AKTÜRK                    1
32 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD HİRANUR ŞENGÜR                    2
32 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD AZRA NUR KOYUNCU                    3
32 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD ESMA NUR DURAN                    3
35 Kg  SABAKİDO GSKD EDA KORU                    1
35 Kg  SABAKİDO GSKD ZEYNEP KORU                    2
38 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. FEYZA KILIÇLAR                    1
41 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD MELİKE YAĞMUR ÇELİK                    1
41 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. İREM ÖZTÜRK                    2
41 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. HİLAL AKTAŞ                    3
SANDA 12-13 YAŞ BAY B GRUP YILDIZLAR
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
32 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ZEKİCAN KÜÇÜK                    1
35 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. YILMAZ DURAN                    1
35 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. BEYTULLAH DİLEK                    2
38 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. ELSHAN LATİFOĞLU                    1
38 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. FERAT NÜFER                    2
38 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. ENVER ABBAS                    3
38 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. M.TALHA EREN                    3
41 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. EMİR YILMAZ                    1
41 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK EFECAN SEYDULLAHOĞLU                    2
41 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK MERDALİ DARVİSHEV                    3
45 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. AZİZ FAİZULOV                    1
48 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. YİĞİT TAŞKIN                    1
48 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. A.İSLAM ÖZTÜRK                    2
48 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. FURKAN UYSAL                    3
48 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. M.CAN YALÇIN                    3
52 Kg  SABAKİDO GSKD DENİZ ULUKÖK                    1
52 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. POYRAZ DEMİRCİ                    2
56 Kg  SABAKİDO GSKD TUNAHAN SALIK                    1
56 Kg  SABAKİDO GSKD YUSUF SEYMEN                    2
56 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. FATİH SÜMER                    3
56 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. EGEMEL ULU                    3
60 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. MAVLYUT FAIZULOV                    1
60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. YUSUF TÜNK                    2
60 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. K.KEREM ÇETİN                    3
60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. İBRAHİM EKİNCİ                    3
+60 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. YUSUF EFE IŞIKLAR                    1
+60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ARDA SAMET AYDIN                    2
+60 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. ERDAL ENVER                    3
+60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. EYMEN ERBAŞ                    3
SANDA 12-13 YAŞ BAYAN B GRUP YILDIZLAR
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
38 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. AYŞE RANA AKKAYA                    1
45 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ZEYNEP AKIN                    1
45 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. FATMA BEYZA ÖZKUL                    2
48 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ECENUR AKKAYA                    1
56 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. BEYZA DEMİRBAŞ                    1
+56 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. EBRAR ÇETİN                    1
SANDA 14 YAŞ BAY A GRUP YILDIZLAR
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
39 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. BİLAL TAŞKIN                    1
42 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. FETHULLAH TÜNK                    1
48 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. ENES VURAL                    1
48 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. SELİM SELİMOĞLU                    2
48 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. EREN KAVUŞTU                    3
52 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. OKAN YILMAZ KARSLI                    1
52 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. MUHAMMED FATİH MEMİŞ                    2
60 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. MUHAMMET BOZKURT                    1
60 Kg  SABAKİDO GSKD ARDA TURAN                    2
60 Kg  SABAKİDO GSKD KENAN İLKER ERGİN                    3
+60 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK İLHAM OSMAN                    1
+60 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK DAVUT İBRAGİMOV                    2
+60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. ABDULLAH BAĞATIR                    3
SANDA 14 YAŞ BAYAN A GRUP YILDIZLAR
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
+56 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. YAĞMUR YÜCETÜRK                    1
+56 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD NESLİHAN NİSA ŞİMŞEKOĞLU                    2
SANDA 15-16 YAŞ BAY B GRUP GENÇLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
45 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. EMİR GÖRE                    1
52 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. EMRE AYDIN                    1
52 Kg  SABAKİDO GSKD BERKE SORUKLU                    2
56 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. KAMURAN İSMAİL                    1
56 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. ADEM GÜNDOĞDU                    2
56 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. ARDA KAAN TUNALI                    3
56 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. MUSTAFA MERT KAYA                    3
60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. FURKAN KAAN AYDIN                    1
60 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. KIVANÇ YOKUŞ                    2
60 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD KAĞAN TUNÇYÜREK                    3
60 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. YAKUP DEMİR                    3
65 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. BEYTULLAH GİRGİN                    1
65 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. HÜSEYİN KÜKÇÜ                    2
70 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. SAMİ ATAÇ                    1
70 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. SOYDAN EGEMEN                    2
70 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK ERDAL BEDEL                    3
70 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. OSMAN EMRE GÜRE                    3
75 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. YÜKSEL ARİFOĞLU                    1
+80 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. EMRE SERT                    1
+80 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. HÜSEYİN HASAN                    2
+80 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD MERT EYİÇALIŞ                    3
+80 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. KENAN AYDIN                    3
SANDA 15-16 YAŞ BAYAN B GRUP GENÇLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
42 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. ELİF YILMAZ                    1
45 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. BEYZA DUMAN                    1
52 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. SILA NERMİN ŞENOL                    1
52 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. BÜŞRANUR KAYA                    2
52 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. EYLÜL IRMAK AKIN                    3
56 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. TUANA ÇETİN                    1
56 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. SİBEL MUTLU                    2
60 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD EDA GÜNLÜ                    1
65 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. SADENUR BAYKUT                    1
70 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. EVRİM NENİR AKPINAR                    1
70 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. ALEYNA OĞUZ                    2
SANDA 17 YAŞ BAY A GRUP GENÇLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
56 Kg  KOĞUKÇINAR G.S.K. RECEP YILMAZ                    1
60 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. ALAN KARAKAYA                    1
60 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. ÜMİT DEMİR                    2
60 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. BERAT ÇINAR                    3
60 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK KADİR ASKER                    3
65 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. MUHAMMED ALİ BAY                    1
70 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. ONUR CAN                    1
75 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK ERTUĞRUL PAŞA                    1
75 Kg  KOĞUKÇINAR G.S.K. SİMAR İSKENDER                    2
75 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. YUSUF IŞIK                    3
SANDA 17 YAŞ BAYAN A GRUP GENÇLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
48 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. HEJAR ABURŞU                    1
52 Kg  BAYKOCA GENÇLİK VE S.K. HİLAL SEDENUR TAFLAN                    1
52 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ŞULE SALI                    2
SANDA 18-40 YAŞ BAY BÜYÜKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
52 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. MUHAMMET KURT                    1
52 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. BAHTİYAR TEMEL                    2
56 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ANIL TOKDEMİR                    1
56 Kg  ARSLAN OSMANLI G.S.K. BURHAN KUTAL                    2
60 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ÖZCAN ÖZBAŞ                    1
60 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK MURAT FAHRETİN                    2
65 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. AHMET FURKAN YILMAZ                    1
65 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. FARUK EKMEKÇİ                    2
65 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. UĞUR TATTU                    3
65 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. UĞUR AKTAŞ                    3
70 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK HÜSEYİN MAHSUT                    1
70 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK RESÜL BURHAN                    2
70 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK RUSLAN BURHAN                    3
70 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. FURKAN ARSLAN                    3
75 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. FARKHOD MAMEDOV                    1
75 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. ENES GEZER                    2
75 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. YUSUF ABDURAHMANOV                    3
80 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK BAYRAM SULİYEV                    1
80 Kg  ŞAMPİYONLAR S.K. BERKAY DURDURAK                    2
85 Kg  BEDRİNİN ASLANLARI GSK AGABEK İBRAGİMOV                    1
85 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. CUMALİ BİNALİ                    2
+90 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. YUSUF MELİH BAKİLER                    1
+90 Kg  BURSA YILDIRIM GSKD ASEL ALPTUĞ ŞİMŞEKOĞLU                    2
SANDA 18-40 YAŞ BAYAN BÜYÜKLER
KİLO KATEGORİSİ TAKIM ADI AD SOYAD  SIRALAMA
48 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. İREM KILIÇ                    1
48 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. MİHRİCAN İLGEZDİ                    2
56 Kg  BURSA İDMANYURDU G.S.K. E.NUR YILMAZ                    1
60 Kg  İNEGÖL EĞİTİM VE S.K. AYSUN IŞINTAŞ                    1
 TAOLU SONUÇLARI
CHANG QUAN 32 form CHANG QUAN 32 form
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. HASAN HÜSEYİN PARLAK – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK 1. SAYİME KOCAMAZ – 7,50 ARSLAN OSMANLI GSK
1. ALİCAN ALİOĞLU 7-20  BEDRİNİN ASLANLARI SK 2. YAĞMUR GABURLU – 7,45 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. MİRAÇ BEYAZIT KAYA -7,10 ARSLAN OSMANLI GSK 3. İCLAL AKIN – 7,00 ARSLAN OSMANLI GSK
3. İBRAHİM GÜNER – 6,90 ARSLAN OSMANLI GSK 3. KÜBRA ASA -6,70 ARSLAN OSMANLI GSK
3. UĞUR MUTLU – 6,80 BEDRİNİN ASLANLARI SK
CHANG QUAN 1. GUIDIN STANDART FORM CHANG QUAN 1. GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. EBRAR KAYA -7,00 ARSLAN OSMANLI GSK 1. EMİNE ÇAĞLAR – 7,10 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2. TUĞÇE SABIRLI – 6,40 KOĞUKÇINAR GSK
3. 3.
3. 3.
CHANG QUAN 1. 2. 3. GUIDIN STANDART FORM CHANG QUAN 1.2.3. GUIDIN STANDART FORM
GRUP A GENÇLER BAY GRUP  A GENÇLER BAYAN
1. 1. ELİF AKDAĞ- 6,70 KOĞUKÇINAR GSK
2. 1. SEVİNÇ ŞEHZADE-6,70 KOĞUKÇINAR GSK
3. 2.
3. 3.
NAN QUAN 16-20-32 FORM NAN QUAN 16-20-32 FORM
ATLT GRUP MİNİKLER BAY ATLT GRUP MİNİKLER BAYAN
1. 1. TANEM ÖZDEMİR  – 6,50 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
NAN QUAN 32 FORM NAN QUAN 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. YUSUF USLU -7,30 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1. AZRA DEMİROĞLU – 6,00 ARSLAN OSMANLI GSK
2. BERCAN ŞEN – 7,10 BEDRİNİN ASLANLARI SK 2.
3. ARDA DEMİROĞLU – 6,40 ARSLAN OSMANLI GSK 3.
3. EREN AŞIK – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK 3.
NAN QUAN 1.GUIDIN STANDART FORM NAN QUAN 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. ENES ARSLAN – 8,10 ARSLAN OSMANLI GSK 1. KÜBRA YILDIZBAKAN – 7,30 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2. GÜL AYYÜCE ACAR – 6,50 KOĞUKÇINAR GSK
3. 3.
3. 3.
TAIJI QUAN 24 FORM TAIJI QUAN 24 FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. FERİDE KORKMAZ – 7,50 BURSA TEKME BOKSU SK
2. 2. ESRANUR KURT – 6,70 ARSLAN OSMANLI GSK
3. 3.
3. 3.
TAIJI QUAN 42 FORM TAIJI QUAN 42 FORM
GRUP A GENÇLER BAY GRUP  A GENÇLER BAYAN
1. AHMET MERT ATABEY – 6,00 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1. SUDEM ZIRHLI – 7,40 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
CHAQUAN CHAQUAN
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. 1. DAMLA ATILGAN – 6,50 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
CHAQUAN CHAQUAN
GRUP A GENÇLER BAY GRUP  A GENÇLER BAYAN
1. AZİZ CAN GÜNEŞ – 6,20 KOĞUKÇINAR GSK 1. DUYGU ACAR – 7,00 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
BAIJIQUAN BAIJIQUAN
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. KADİR ASAF KUTLU – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK 1.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
BAIJIQUAN BAIJIQUAN
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. KÜBRA GÜNEŞ – 6,50 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
BAIJIQUAN BAIJIQUAN
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. YUNUS EMRE GÜNEŞ – 6,20 KOĞUKÇINAR GSK 1.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
HUNGAR HUNGAR
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. M.HASAN TAŞ – 6,70 KOĞUKÇINAR GSK 1.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
HUNGAR HUNGAR
BÜYÜKLER BAY BÜYÜKLER BAYAN
1. 1. KADER ÇALKAP – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
WINGCHUN WINGCHUN
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. AZRA ORUÇ – 7,50 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
WING CHUN LONG POL WING CHUN LONG POL
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. AHMET MERT ATABEY – 6,50 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
DOUBLE DAO DOUBLE DAO
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. AHMET MERT ATABEY – 6,70 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
SERBEST STİL SERBEST STİL
ALT MİNİKLER BAY ALT MİNİKLER BAYAN
1. 1. TANEM ÖZDEMİR – 6,70 ARSLAN OSMALI G.S.K.
2. 2.
3. 3.
3. 3.
JIANSHU 32 FORM JIANSHU 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. 1. YAĞMUR GABULLU – 7,70 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
JIANSHU 1.GUIDIN STANDART FORM JIANSHU 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. EMİNE ÇAĞLAR – 7,70 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
DAOSHU 32 FORM DAOSHU 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. İBRAHİM GÜNER -6,70 ARSLAN OSMANLI GSK 1. SAYİME KOCAMAZ – 7,00 ARSLAN OSMANLI GSK
2. HASAN HÜSEYİN PARLAK – 6,60 ARSLAN OSMANLI GSK 2.
3. ALİCAN ALİOĞLU – 6,20 BEDRİNİN ASLANLARI SK 3.
3. MİRAÇ BEYAZIT KAYA – 5,00 ARSLAN OSMANLI GSK 3.
3. UĞUR MUTLU 5,00 BEDRİNİN ASLANLARI SK 3.
DAOSHU 1.GUIDIN STANDART FORM DAOSHU 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. ENES ARSLAN – 7,10 ARSLAN OSMANLI GSK 1. EBRAR KAYA – 6,20 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
NANDAO 32 FORM NANDAO 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. BERCAN ŞEN -7,30 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1. DAMLA ATILGAN – 6,05 KOĞUKÇINAR GSK
2. EREN AŞIK – 6,70 KOĞUKÇINAR GSK 2.
3. YUSUF USLU – 6,50 BEDRİNİN ASLANLARI SK 3.
3. YUNUS EMRE GÜNEŞ – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK 3.
NANDAO 1.GUIDIN STANDART FORM NANDAO 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. ENES ARSLAN – 7,10 ARSLAN OSMANLI GSK 1. KÜBRA YILDIZBAKAN – 7,90 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2. TUĞÇE SABIRLI – 7,20 KOĞUKÇINAR GSK
3. 3. AZRA ORUÇ – 6,80 KOĞUKÇINAR GSK
3. 3.
NANDAO 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM NANDAO 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. AZİZCAN GÜNEŞ – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK 1. EBRAR KAYA – 7,40 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
NANDAO 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM I4 NANDAO 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM I4
BÜYÜKLER BAY BÜYÜKLER BAYAN
1. 1. KADER ÇALKAP – 6,30 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
TAIJIJIAN 24 FORM TAIJIJIAN 24 FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. FERİDE KORKMAZ – 7,50 BURSA TEKME BOKSU SK
2. 2. ESRANUR KURT – 6,70 ARSLAN OSMANLI GSK
3. 3.
3. 3.
TAIJIJIAN 42 FORM TAIJIJIAN 42 FORM
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. AHMET MERT ATABEY – 6,00 BEDRİNİN ASLANLARI 1. SUDEM ZIRHLI – 7,40 BEDRRİNİN ASLANKARI SK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
QIANGSHU 1.GUIDIN STANDART FORM QIANGSHU 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. ESRANUR KURT – 7,90 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
GUNSHU 32 FORM GUNSHU 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. MİRAÇ BEYAZIT KAYA – 7,30 ARSLAN OSMANLI GSK 1. SAYİME KOCAMAZ – 7,55 ARSLAN OSMANLI GSK
2. HASAN HÜSEYİN PARLAK – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK 2. İCLAL AKIN – 7,10 ARSLAN OSMANLI GSK
3. İBRAHİM GÜNER – 7,10 ARSLAN OSMANLI GSK 3. KÜBRA ASA – 6,50 ARSLAN OSMANLI GSK
3. UĞUR MUTLU – 6,50 BEDRİNİN ASLANLARI SK 3.
GUNSHU 1.GUIDIN STANDART FORM GUNSHU 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. 1. EMİNE ÇAĞLAR – 7,50 ARSLAN OSMANLI GSK
2. 2. EBRAR KAYA – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK
3. 3.
3. 3.
NANGUN 32 FORM NANGUN 32 FORM
GRUP C MİNİKLER BAY GRUP C MİNİKLER BAYAN
1. BERCAN ŞEN – 7,40 BEDRİNİN ASLANLARI SK 1. YAĞMUR GABULLU -7,40 BEDRİNİN ASLANLARI SK
2. YUSUF USLU 7,20 BEDRİNİN ASLANLARI SK 2. AZRA DEMİROĞLU 6,50 ARSLAN OSMANLI GSK
3. ARDA DEMİROĞLU 6,60 ARSLAN OSMANLI GSK 3.
3. EREN AŞIK – 6,20 KOĞUKÇINAR GSK 3.
3. YUNUS EMRE GÜNEŞ – 6,20 KOĞUKÇINAR GSK 3.
NANGUN 1.GUIDIN STANDART FORM NANGUN 1.GUIDIN STANDART FORM
GRUP B YILDIZLAR BAY GRUP B YILDIZLAR BAYAN
1. ENES ARSLAN – 6,70 ARSLAN OSMANLI GSK 1. KÜBRA GÜNEŞ -8,00 KOĞUKÇINAR GSK
2. MUSTAFA HASAN TAŞ – 6,50 KOĞUKÇINAR GSK 2. KÜBRA YILDIZBAKAN 6,80 ARSLAN OSMANLI GSK
3. AZİZCAN GÜNEŞ -6,00 KOĞUKÇINAR GSK 3. AZRA ORUÇ – 6,50 KOĞUKÇINAR GSK
3. 3. FERİDE KORKMAZ – 6,35 BURSA TEKME BOKSU SK
NANGUN 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM NANGUN 1.2.3.GUIDIN STANDART FORM
GRUP A GENÇLER BAY GRUP A GENÇLER BAYAN
1. AZİZCAN GÜNEŞ – 6,00 KOĞUKÇINAR GSK 1. SEVİNÇ ŞEHZADE – 6,00 KOĞUKÇINAR GSK
2. 2.
3. 3.
3. 3.
DULIAN CHANQUAN DULIAN NANQUAN
GRUP C MİNİKLER GRUP C MİNİKLER
1. MİRAÇ BEYAZIT KAYA – 6,90 ARSLAN OSMANLI GSK 1. EBRAR KAYA – 6,90 ARSLAN OSMANLI GSK
1. TANEM ÖZDEMİR – 6,90 ARSLAN OSMANLI GSK 1. SAİME KORKMAZ – -6,90 ARSLAN OSMANLI GSK
1. ESMANUR KURT – 6,90 ARSLAN OSMANLI GSK
DULIAN CHANQUAN DULIAN NANQUAN
GRUP B YILDIZLAR GRUP B YILDIZLAR
1. EMİNE ÇAĞLAR – 7,00 ARSLAN OSMANLI GSK 1. EMİR GÖRE – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK
1. KÜBRA YILDIZBAKAN – 7,00 ARSLAN OSMANLI GSK 1. BİLGİ TAŞKIN – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK
1. EMİR TAŞKIN – 7,20 ARSLAN OSMANLI GSK
Özlü Sözler

Başkaları tarafından mağlup edilmekte utanılacak bir şey yok. Önemli olan yenildiğiniz zaman ‘’Bende eksik olan ne?’’ sorusunu kendinize sorabilmenizdir. Böyle bir tutum izleyen insan umut vaat ediyor demektir.

Bruce Lee

Savaş sanatları kaba kuvvet uygulaması gibi görünebilir. Ama Çin savaş sanatları sisteminin arkasında birçok felsefe yatar. Savaş sanatlarında kurallar vardır, şefkat ve başkalarına yardım etmek…

Ip Man

Büyük bir şampiyon olmak için en iyi olduğuna inanmalısın. Öyle olmasan bile, öyle gibi davranmalısın.

Muhammed Ali
Sosyalmedya
Son Yazılar
Hakkımızda

Türkiye Wushu KungFu Federasyonu Bursa İl Temsiliciliği Resmi Web Sayfası.

logo symetrio

Tasarlayan İstifsbi Tasarım © TWF Bursa İl Temsilciliği. Tüm hakkı saklıdır.